BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Elljusstake 10694394
*
nr 1069 4394
Elljusstake
1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:27:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 20:46:00
1
200 kr
9/11 21:09:19
2
150 kr
9/11 21:09:19
1
200 kr (Budbetjänt)
11/11 18:44:24
3
Vinnande bud
14/11 13:36:42
4
300 kr
14/11 13:36:42
3
350 kr (Budbetjänt)
14/11 13:37:09
4
400 kr
14/11 13:37:09
3
450 kr (Budbetjänt)
14/11 14:56:08
4
500 kr
14/11 14:56:08
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: elljusstake ljusstakar ljusstake
-
7250 Dubbelljusstake
Koppar. Längd: 25 cm, höjd: 10 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:17
*
Elljusstake
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 4394
Elljusstake
1950-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 20:46:00 | 1 | 200 kr |
9/11 21:09:19 | 2 | 150 kr |
9/11 21:09:19 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
11/11 18:44:24 | 3 | Vinnande bud |
14/11 13:36:42 | 4 | 300 kr |
14/11 13:36:42 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
14/11 13:37:09 | 4 | 400 kr |
14/11 13:37:09 | 3 | 450 kr (Budbetjänt) |
14/11 14:56:08 | 4 | 500 kr |
14/11 14:56:08 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: elljusstake ljusstakar ljusstake
-
7250 Dubbelljusstake
Koppar. Längd: 25 cm, höjd: 10 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:17